| Aktualności | Współpraca | Pomoc | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
zarejestruj się    Zapomniałem hasła
Login : Hasło :    
 PAKIET ANTYVIRUSOWY 
PRINTSHOP
DRUK KALKULOWANY
ETYKIETY, NALEPKI 3D
KASETONY I LITERY
GADŻETY REKLAMOWE
DRUK I WYCINANIE
PRÓBKI I WZORNIKI


        

Pieczątki i Automaty

 
Specyfikacja produktu
Opis produktuAutomaty samotuszujące do pieczątek produkcji firmy COLOP to najbardziej znane i popularne automaty samotuszujące. Wyróżnia je doskonała konstrukcja i najwyższa jakość wykonania. Mamy w ofercie trzy rodzaje automatów prostokątnych: Nowy Printer z zatyczką, Printer Compact z zatyczką oraz Printer Compact przeźroczysty bez zatyczki. Wszystkie modele posiadają prostą w wymianie poduszkę zastępczą, która zapewnia czytelne i wyraziste odbicie pieczątki. Automaty są dostępne w różnych kolorach obudowy oraz wyposażone są w poduszki o różnych kolorach tuszu.

Dokładny opis oraz zdjęcia wszystkich produktów można zobaczyć w katalogu produktów:
Katalog Colop


Rewolucyjna pieczątka IQ marki COLOP 

Idealna pieczątka firmowa, która obejmuje obszerne dane lub treść i logotyp. Posiada przezroczystą podstawę, która ułatwia wykonanie odbicia treści we właściwym miejscu.  Jest wyposażona w zatyczkę, którą bardzo łatwo można nałożyć chroniąc tekst pieczątki przed zabrudzeniami, np.  w torbie lub teczce. Została zabezpieczona przed przesuwaniem na papierze dlatego gwarantuje czytelną treść - bez „podwójnych” odbić. Bezawaryjna – wykonana z tworzyw najwyższej jakości. Podczas odbijania tekstu daje przyjemny, bardzo delikatny dźwięk. Dostępna w wielu kolorach, również z własną grafiką zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Jedyna na rynku, której obudowę możesz personalizować samodzielnie wprowadzając logo, kod QR, dowolną grafikę.

Oglądnij prezentacje na YouTube

Karteczki indeksująceObudowy automatu samotuszującego z serii Printer IQ dostępne są w 2 kolorach (biały i czarny) jednak do każdego automatu dołączane są wymienne karteczki indeksujące w 4 różnych wariantach kolorystycznych.
  • Obudowa biała - karteczki: czarna, czerwona, biała, żółta
  • Obudowa czarna - karteczki: czarna, czerwona, niebieska, zielona
Ponadto istnieje możliwość stworzenia własnej karteczki w dowolnym kolorze lub z dowolną grafiką.

Pobierz plik:
Szablon karteczki do automatu Printer 20  
Szablon karteczki do automatu Printer 30  
Szablon karteczki do automatu Printer 40  
Gumy do stempliGuma do stempli o grubości 2 mm, dostosowana do automatów COLOP, wytwarzana metodą grawerowania laserowego. Dzięki technologii laserowej można uzyskać precyzję nieosiągalną w tradycyjnych metodach wytwarzania gum.
Uwagi- W cenie automatu wliczona jest zatyczka, o ile dany model taką posiada. Zatyczek nie posiadają automaty Nowy Printer i Printer Compact w rozmiarach 50 i 60 oraz Printer Compact z serii „Kolory Świata".

- Automaty Copmact z serii „Kolory Świata” oraz „Printer IQ” posiadają przeźroczystą dolną część obudowy, co w znacznym stopniu ułatwia pozycjonowanie stempla.

- Istnieje możliwość indywidualnego zamówienia automatu/pieczątki z katalogu Colop nie będącego w naszej standardowej ofercie. Należy się jednak liczyć z dłuższym terminem realizacji zamówienia.
- W przypadku dużych, ciemnych powierzchni może wystąpić problem z jednolitym odbijaniem
Korzystanie z serwisu oznacza akcepatcję : regulaminu współpracy, polityki prywatności i cookies.

PrintNet korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies nięzbędnych do obsługi sklepu internetowego i tworzenia statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 
    @PrintnetPL