| Aktualności | Współpraca | Pomoc | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
zarejestruj się    Zapomniałem hasła
Login : Hasło :    
PRINTSHOP
DRUK KALKULOWANY
ETYKIETY, NALEPKI 3D
KASETONY I LITERY
DRUK I WYCINANIE
GADŻETY REKLAMOWE
PRÓBKI I WZORNIKI
 PAKIET ANTYVIRUSOWY 


        

Aktualności

 
Specyfikacja produktu
Opis produktu

W naszej ofercie posiadamy 2 rodzaje osłon wiszących. Oba warianty osłon dostępne są z zadrukiem w dopuszczalnym polu znakowania (30cm/200cm). 

Wariant 1:
Osłona wisząca listwowana wykonana z przezroczystego materialu PET o grubości 0,2 mm., usztywniona i obciążona listwami OWZ (system zatrzaskowy pozwalający na łatwy montaż i wymianę Otwórz/Włóż/Zamknij). Listwy są wykonane z profili aluminiowych, dzięki czeku osłona wygląda bardzo estetycznie.
Osłony listwowane to inwestycja w ochronę i bezpieczeństwo dziś, a w późniejszym czasie listwy OWZ mogą być wykorzystane np. do ekspozycji plakatów reklamowych. 

Osłony listwowane dostępne są w wybranych rozmiarach - wysokość maksymalna 100cm i szerokość opcjonalnie 60/85/100/120cm/140cm. Listwy zawsze są montowane na bokach osłon, stanowiących ich szerokość.


Wariant 2:
Osłona wisząca oczkowana – tańsza, ekonomiczniejsza wersja, dobrze spełniająca swoją funkcję ochronną. Wykonana z przezroczystego materiału PET z otworami zabezpieczonymi oczkami kaletniczymi, służącymi do mocowania.
Osłony oczkowane dostępne są w wybranych rozmiarach - wysokość maksymalna 100 cm (zalecana, optymalna cenowo) i szerokość dowolna, nie większa niż 250cm. 


Osłony do szerokości 140cm wykonane są z PETA 0,2mm. Osłony większe, powyżej 140 cm wykonane są z PETA 0,5mm.
 
Oczka kaletnicze: 4 w narożnikach, przy szerokościach osłon większych od 150 cm – 6 oczek; po jednym dodatkowym oczku na obu dłuższych krawędziach.

W zestawie standardowo nie ma linek/cięgien służących do zawieszenia.
Można je wybrać jako opcję (Akcesoria: linki i gumy do zawieszenia). Komplet akcesoriów składa się z:

  • cięgien sprężystych (gumy w oplocie) przeznaczonych do zamocowania osłony za górne oczka 
  • cięgien nierozciągliwych( linek) służących do mocowania  osłony za dolne oczka

UWAGA! Komplet zawiera po 2 gumy i 2 linki dla osłon o szerokości do 150cm oraz po 3 gumy i 3 linki dla osłon o szerokości od 150cm.) ; każde o długości 80cm. 
Osłona dostarczana jest w stanie gotowym do montażu. W zestawie brak zaczepów górnych i dolnych. 
 
Szerokie zastosowanie. 
Łatwy montaż. 

Natychmiastowa realizacja. Nie ogranicza widoczności. Umożliwia podanie dokumentów, dokonanie płatności.
Wykonane z tworzywa nadającego się do czyszczenia środkami dezynfekującymi, przy użyciu miękkich materiałów, ze względu na możliwość zarysowania powierzchni – polecamy płatki kosmetyczne.
 
Uwaga: Materiał pet może się rysować. Zarysowania mogą pojawiać się już na etapie produkcyjnym, w transporcie i przy użytkowaniu/czyszczeniu, ale co ważne materiał nie traci na funkcjonalności, jedynie na estetyce, co w przypadku zastosowania osłon nie jest najistotniejsze.
 

ZdjęciaKorzystanie z serwisu oznacza akcepatcję : regulaminu współpracy, polityki prywatności i cookies.

PrintNet korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies nięzbędnych do obsługi sklepu internetowego i tworzenia statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 
    @PrintnetPL