| Aktualności | Współpraca | Pomoc | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
zarejestruj się    Zapomniałem hasła
Login : Hasło :    
PRINTSHOP
DRUK KALKULOWANY
ETYKIETY, NALEPKI 3D
DRUK I WYCINANIE
OBRÓBKA PLOTEROWA
GADŻETY REKLAMOWE
DRUK PERSONALIZOWANY
PRÓBKI I WZORNIKI


        

Opakowania niskonakładowe

 


Specyfikacja produktu
Pudełka kartonowePudełka z kartonu jednostronnie Powlekanego 250 g/m2
(rozwiązanie polecane dla małych pudełek)

Pudełka wykonane są z jednostronnie powlekanego kartonu 250 g/m2, z kolorowym nadrukiem CMYK wg projektu Zamawiającego. Nadruk od strony powlekanej.
W zależności od nakładu, nadruk do 100 arkuszy na X1000, powyżej 100 arkuszy na Heidelberg Speedmaster SM52 - Anicolor.

Maksymalny wymiar pudełek ograniczony jest jedynie wielkością arkusza drukarskiego o wymiarach 322 x 484 mm, na którym musi się zmieścić rozkrój wraz ze spadem (2 mm).
Minimalne wymiary pudełek – wysokość 15mm, szerokość 50mm, głębokość 30mm.

Pudełka z tekturyPudełka z trzywarstwowej tektury falistej o grubości 1.6 mm, z kolorową obwolutą wykonaną z papieru dwustronnie powlekanego 250 g/m2
(rozwiązanie polecane dla większych pudełek)

Pudełka wykonane są trzywarstwowej tektury falistej o grubości 1,6 mm. Pudełka takie mogą być zamawiane wyłącznie z obwolutą na której wykonany jest kolorowy wydruk wg projektu Zamawiającego. Obwoluta jest wykonana z dwustronnie powlekanego papieru 200 g/m2. Cztery zagięcia obwoluty oraz sklejenie, wykonane są zawsze wzdłuż maksymalnego boku pudełka. W zależności od nakładu, nadruk do 100 arkuszy na X1000, powyżej 100 arkuszy na Heidelberg Speedmaster SM52 - Anicolor.

Maksymalny wymiar pudełek jest ograniczony rozmiarem arkusza 1250 x 1050 mm, lub podwójnym arkuszem drukarskim 484m x 322mm na którym musi się zmieścić rozkrój ograniczony jest wielkością arkusza drukarskiego o wymiarach 322 x 484 mm, na którym musi się zmieścić rozkrój obwoluty wraz ze spadem (2 mm).
Minimalny wymiar pudełek – wysokość pudełka nie mniejsza od 40 mm. Przy czym wysokość jest to wymiar prostopadły do płaszczyzny otwierania pudełka.

Rodzaje pudełekDo wyboru jest kilka rodzajów pudełek w kształcie prostopadłościanu różniących się sposobem składania i zamykania. Dostępne rodzaje przedstawione są na zdjęciach poniżej.


Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć specyfikację danego typu.


Rozkroje generowane są automatycznie po wpisaniu do formularza kalkulacyjno zamówieniowego trzech wewnętrznych wymiarów charakterystycznych pudełka, które mają być otrzymane po jego zamknięciu.
Formularz kalkulacyjno zamówieniowy zwraca Zamawiającemu plik PDF z rozkrojem pudełka niezbędnym do stworzenia projektu grafiki.


UWAGA:Dopasowując pudełko do konkretnego wyrobu zalecamy powiększyć jego wymiary pozostawając ok 2mm luzu wewnątrz.
Wymiary podawane w kalkulatorze to wewnętrzne wymiary pudełka.


Tolerancje wykonaniaTolerancja wykonania pudełek, oraz tolerancja rozmieszczenia grafiki względem pudełka lub obwoluty wynosi ±1,5 mm.
UszlachetnianieDla powlekanej powierzchni pudełek z kartonu 250g/m2 oraz obwolut pudełek z tektury falistej dostępne są 2 opcje uszlachetniania powierzchni na której znajduje się nadruk:
  • laminowanie błyszczące
  • laminowanie matowe
PersonalizacjaIstnieje możliwość personalizacji grafiki na pudełkach lub obwolutach na podstawie załączonej do zamówienia bazy danych, zapisanej w formacie DBF, XLS, CSV, TXT, lub dowolnym innym formacie który może być importowany przez MS Access (baza nie jest wymagana przy numerowaniu którego zakres podano w uwagach do zlecenia)
Sposób dostarczeniaPudełka mogą być dostarczone w dwu postaciach, w zależności od wybranej opcji w formularzu kalkulacyjno zamówieniowym:
  • wysztancowane i zbigowane płaskie arkusze z nadrukiem od strony powlekanej, do samodzielnego sklejenia i złożenia przez odbiorcę.
  • sklejone pudełka złożone są do postaci płaskiej, dogodnej do transportu, do samodzielnego złożenia przez odbiorcę
ZastosowaniaWszelkiego rodzaju opakowania przeznaczone dla:
  • małoseryjnych produktów
  • prezentów
  • próbek reklamowych
  • i wielu innych
Bezwzględna konkurencyjność w polskich realiach cenowych dla nakładów od kilku do ok. 700 egz. Maksymalny termin realizacji zleceń 5 dni roboczych.

Specyfikacje powiązane
Specyfikacja plotera tnącego


Korzystanie z serwisu oznacza akcepatcję : regulaminu współpracy, polityki prywatności i cookies.

PrintNet korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies nięzbędnych do obsługi sklepu internetowego i tworzenia statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 
    @PrintnetPL