| Aktualności | Współpraca | Pomoc | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
zarejestruj się    Zapomniałem hasła
Login : Hasło :    
PRINTSHOP
DRUK KALKULOWANY
ETYKIETY, NALEPKI 3D
KASETONY I LITERY
DRUK I WYCINANIE
GADŻETY REKLAMOWE
PRÓBKI I WZORNIKI
 PAKIET ANTYVIRUSOWY 


        

Aktualności

 
Laminowanie małoformatowe
MaszynaLaminator KOMFI delta
TechnologiaLaminowanie na gorąco. Dostępne w druku cyfrowym i offsetowym. Laminaty matowe i błyszcące.
Uwaga! W przypadku laminowania ciemnych apli może pojawić sie tzw. srebrzenie wydruku.
Nie zaleca się laminowania ciemnych apli w druku cyfrowym. W skrajnych przypadkach może występować odchodzenie laminatu przy krawędziach, na bigach lub w okolicy perforacji pod spiralowanie.


W przypadku uszlachetniania jednostronnego (1/0) uszlachetniany jest zawsze awers użytku (pierwsza strona drukowanego pliku). 

Lakierowanie
MaszynaMaszyna lakierująca KOMFI fullmatic
TechnologiaUszlachetnianie lakierem odbywa się na kompaktowej, automatycznej maszynie przeznaczonej do nanoszenia lakieru na całą powierzchnię arkusza za pomocą wałków lakierujących. Przy tej technologii, na powierzchni lakierowanej może być widoczna delikatna struktura przypominająca płótno.
Dostępny lakier błyszczący i matowy.


W przypadku uszlachetniania jednostronnego (1/0) uszlachetniany jest zawsze awers użytku (pierwsza strona drukowanego pliku). 

Lakierowanie selektywne
MaszynaLakiernia
TechnologiaLakierowanie sitem i/lub cyfrowe. Możliwy lakier selektywny UV lub lakier selektywny wypukły 3D. Lakierowanie selektywne UV/3D dostępne zarówno dla wydruków offsetowych, jak i cyfrowych (zawsze tylko z opcją uprzedniego laminowania laminatem matowym lub soft-touch). 

W lakierowaniu selektywnym UV grubość warstwy lakierowanej 10-15 mikronów. Możliwe lakierowanie dwustronne oraz do spadu.

W lakierowaniu wypukłym 3D grubość warstwy lakierowanej 25-35 mikronów (wyraźnie wyczuwalny pod palcem). W zależności od projektu grubość może się różnić, gdyż w przypadku występowania drobnych elementów (np. małe czcionki) ilość lakieru jest ograniczana tak, aby elementy te nie zlewały się. Możliwe lakierowanie jednostronne. Nie zaleca się lakierowania do spadu. 

 


W przypadku uszlachetniania jednostronnego (1/0) uszlachetniany jest zawsze awers użytku (pierwsza strona drukowanego pliku). 

Xerox Clear Toner
MaszynaMaszynay cyfrowa Xerox iGen5
TechnologiaSystem druku XEROX 1000 jest wyposażony w moduł druku przezroczystym suchym tonerem Clear Toner, zwiększającym możliwość uszlachetniania druku pełnokolorowego.

Zastosowanie i zalety przezroczystego suchego toneru CLEAR TONER:
• nanoszenie cyfrowych znaków wodnych;
• zabezpieczenie wydruków przez kopiowaniem/fałszowaniem (brak możliwości powielania efektu na konwencjonalnych kopiarkach);

Elementy pod CLEAR TONER nie mogą zajmować więcej niż 20% pokrycia powierzchni druku! Zalecamy stosowanie efektu CLEAR TONER na białym tle lub bardzo jasnej apli. Im niższe składowe kolorów pod elementami CLEAR TONER, tym efekt jest lepszy.


Korzystanie z serwisu oznacza akcepatcję : regulaminu współpracy, polityki prywatności i cookies.

PrintNet korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies nięzbędnych do obsługi sklepu internetowego i tworzenia statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 
    @PrintnetPL