| Aktualności | Współpraca | Pomoc | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
zarejestruj się    Zapomniałem hasła
Login : Hasło :    
PRINTSHOP
DRUK KALKULOWANY
ETYKIETY, NALEPKI 3D
KASETONY I LITERY
DRUK I WYCINANIE
GADŻETY REKLAMOWE
PRÓBKI I WZORNIKI
 PAKIET ANTYVIRUSOWY 


        

Nalepki 3D

 
Specyfikacja produktu
Nalepki 3DWylana na powierzchnię kolorowej, samoprzylepnej etykiety przezroczysta, poliuretanowa żywica nadaje jej niepowtarzalny, luksusowy, trójwymiarowy wygląd oraz zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Nalepki 3D są odporne na wilgoć.  Przy ciągłej, pełnej ekspozycji na promieniowanie słoneczne po kilku miesiącach może się pojawić stopniowe blaknięcie kolorów. 
Idealnie nadają się jako znaki firmowe dla wszelkiego rodzaju produktów: komputerów, samochodów, mebli, sprzętu elektronicznego, agd itp.


Etykiety na foliach barwionych w masieEtykiety wykonujemy na kolorowych foliach  Oracal serii 640. Mogą to być zarówno płaskie etykiety cięte po liniach prostych, o dowolnych kształtach, jak również wypukłe 3D.

Dostępne kolory folii (nr wg wzornika Oracal):  czarny - nr70,  popielaty - nr71, zielony - nr62, granatowy - nr50, czerwony - nr32,  żółty - nr21.

Nadruk/znakowanie na etykietach barwionych w masie wykonujemy tylko z użyciem kolorów metalicznych.

Dostępne kolory metalizacji: Gold - złoty, Silver - srebrny.

 


Podkład magnetycznyFolia magnetyczna jest to elastyczne tworzywo sztuczne, zawierajęce w sobie cząsteczki materiału magnetycznego, powodującego przyleganie do powierzchni metalowych (np. lodówka, samochody, metalowe tablice itp.).

Etykiety na podkładzie magnetycznym to doskonałe gadżety reklamowe, jak również materiały informacyjne i ekspozycyjne.
Istotną zaletą w stosunku do materiałów samoprzylepnych, jest możliwość wielokrotnego ich „przyklejania” i „odklejania” bez uszkodzenia.

UWAGA !!!W przypadku skrajnie niskich lub wysokich temperatur zaleca się codzienne zdejmowanie grafiki z karoserii samochodu w celu oczyszczenia powierzchni.
Zakres temperatur stosowania: od -40 C do +70C

UwagiNa krawędzi cięcia folia magnetyczna ulega minimalnemu spęcznieniu - powierzchnia unosi się lekko do góry.
Przy cięciu etykiet na krawędzi cięcia toner minimalnie odpryskuje - etykieta ma delikatną, białą obwódkę - widoczne to jest, gdy ciemna apla dochodzi do krawędzi cięcia.

Etykiety i nalepki 3D należy naklejać na gładkich, oczyszczonych i odtłuszczonych powierzchniach. Minimalna temperatura otoczenia w jakiej można naklejać etykiety i nalepki 3D wynosi 17ºC. Czas wiązania kleju do osiągnięcia pełnej wytrzymałości wynosi, w zależności od warunków min 24 godz.

UWAGA!Nie uznajemy reklamacji typu: "nie trzymają się", „odpadają", „za słaby klej" itp. Naklejki wykonujemy od kilku lat na tej samej folii; by uniknąć nieporozumień prosimy wykonać próby - Dział Obsługi Klienta D&D bezpłatnie wysyła próbki naklejek.

W przypadku zastosowań, gdzie etykiety narażone są na uszkodzenia lub ścieranie powierzchni nie zlalecamy druku na folii bez uszlachetniania.

Specyfikacje powiązane
Specyfikacja druku na Xerox iGen5
Specyfikacja plotera tnącego
Specyfikacja lasera tnącego CO2


Korzystanie z serwisu oznacza akcepatcję : regulaminu współpracy, polityki prywatności i cookies.

PrintNet korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies nięzbędnych do obsługi sklepu internetowego i tworzenia statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 
    @PrintnetPL