| Aktualności | Współpraca | Pomoc | Firma | Kontakt | | £ | |
   
zarejestruj się    Zapomniałem hasła
Login : Hasło :    
PRINTSHOP
DRUK KALKULOWANY
ETYKIETY, NALEPKI 3D
DRUK I WYCINANIE
OBRÓBKA PLOTEROWA
GADŻETY REKLAMOWE
DRUK PERSONALIZOWANY
PRÓBKI I WZORNIKI


        

Druk UV na materiałach powierzonych

Na życzenie Klienta istnieje możliwość druku na materiałach niestandardowych, powierzonych przez Klienta. Druk odbywa się na maszynie Mimaki UJF 706. Jest to druk pełno-kolorowy, atramentami utrwalanymi promieniowaniem UV.

Wydruki można wykonać praktycznie na każdym materiale sztywnym takim, jak: PCV, plexi, drewno, płyty gipsowo-kartonowe, szkło, płytki ceramiczne, płytki meblowe, płótna (oprawione), wszelkiego rodzaju tworzywa sztuczne, a także na przedmiotach, gadżetach i wielu innych.

Jeżeli chcecie Państwo drukować na własnych kartach magnetycznych, zbliżeniowych, albo pendrivach w formie karty kredytowej, proszę skorzystać z kalkulatora kart magnetycznych.

Chcąc skorzystać z druku na materiale powierzonym, należy pamiętać o ograniczeniach wynikających z rodzaju maszyny. Maksymalna wielkość materiału do zadruku: 700 mm (szerokość) x 600 mm (wysokość), maksymalna grubość materiału/wysokość przedmiotu 150mm.

W przypadku druku na materiale powierzonym konieczne jest uzgodnienie trybu realizacji zamówienia oraz zapoznanie i zaakceptowanie regulaminu .

Chcąc uzyskać kalkulację, prosimy o przesłanie zapytania ofertowego, zawierającego: maksymalne rozmiary elementu (na którym ma być wykonany nadruk), projekt zadruku i rozmiar nadruku, oraz planowaną wielkość zamówienia na adres: henryk@dd.com.pl
Mile widziane jest zdjęcie, albo link do strony, na której znajduje się zdjęcie produktu.

Nie udzielamy telefonicznych informacji o kalkulacji nadruku.


Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować do Pana Henryka Łukomskiego:
Tel.: 32 230-84-24 wew. 33

Do powyższych cen doliczany jest podatek VAT w wysokości 23%. Terminy podawane są w dniach roboczych. Przy wysyłce przez firmę spedycyjną termin dostawy wydłuża się o 1-2 dni.


Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies nięzbędnych do obsługi sklepu internetowego i tworzenia statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.