| Aktualności | Współpraca | Pomoc | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
zarejestruj się    Zapomniałem hasła
Login : Hasło :    
PRINTSHOP
DRUK KALKULOWANY
ETYKIETY, NALEPKI 3D
KASETONY I LITERY
DRUK I WYCINANIE
GADŻETY REKLAMOWE
PRÓBKI I WZORNIKI


        

Aktualności

 

Zmiany w ofercie etykiet

2024-03-21
Zmodernizowaliśmy park maszynowy w dziale Druku i wycinania etykiet samoprzylepnych.  Dzięki tej inwestycji, możemy zaoferować szybsze realizacje zamówień i lepsze ceny przy większych nakładach. Oddajemy do użytku Klientów nowy, uproszczony kalkulator. Znacznie obniżamy ceny dla etykiet w wysokich nakładach. Zapraszamy do Kalkulatora.

KALENDARZE 2024

2023-09-15
Kalendarze X-dzielne Sezon kalendarzowy rozpoczęty. Nasza najnowsza propozycja to kalendarze 4-dzielne, które jeszcze bardziej zwiększają możliwości organizacyjne Klientów, ułatwiając planowanie długofalowych projektów lub osobistych celów. To innowacyjne narzędzie dla osób, które cenią sobie maksymalną elastyczność w zarządzaniu czasem.

Zachęcamy do zamawiania kalendarzy na 2024 rok już teraz. W ten sposób unikną Państwo pospiechu, presji czasu i będą mieli pewność, że projekty będą u Waszych Klientów na czas.

Pełna oferta kalendarzy dostępna na stronie Kalendarze

Cyfrowy konkurent Offsetu

2023-02-06
Kolejny RICOH w naszych szeregach, a dokładnie RICOH Pro™ C9210, flagowa cyfrowa maszyna arkuszowa. Innowacyjna technologia druku zastosowana na tej maszynie, przekłada się na najlepszą w klasie rozdzielczość 2400/4800 dpi, pozwalającą uzyskać doskonałej jakości wydruki - porównywalne do tych uzyskiwanych w druku offsetowym. Stąd druk offsetowy może się poczuć zagrożony ;-)  A to nie jedyna zaleta naszego RICOHA...
RICOH Pro™ C9210 obsługuje szeroką gamę mediów od gładkich do teksturowanych, do gramatury 470g/m2. Dzięki inwestycji w tę energooszczędną maszynę, liczymy również, że uda nam się zminimalizować wpływ podwyżek cen energii na ceny druku. 
Printnet Ricoh C9210

Nowy kalkulator druku wielkoformatowego

2023-01-20
Wsłuchując się w potrzeby Klientów zmodyfikowaliśmy kalkulator wielkoformatowy. Nie ma konieczności wyboru technologii. Kalkulator dobiera optymalną technologię do wybranego materiału. Dzięki możliwościom naszej najnowszej maszyny Canon Colorado1650 dodaliśmy funkcję wyboru rodzaju zadruku mat/błysk dla materiałów takich jak: folia samoprzylepna, backlite, block out. Dodaliśmy również usługi naklejania na tekturę KATZ. 

Szaleństwo kalendarzowe

2023-01-13
Sezon kalendarzowy zamknęliśmy z rekordowym wynikiem. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie. Niech kalendarze pracują na korzyść Państwa Klientów! A my wracamy z nimi do oferty już w lipcu. Na ten nowy rok życzymy wielu sukcesów i realizacji planów zawodowych. A my ze swojej strony już teraz zapowiadamy nowości, które jeszcze w tym miesiącu pojawią się w ofercie.

 

2022-12-23
Wszystkim naszym Klientom życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Zarząd i Zespół D&D

Canon Arizona 135 GT

2022-12-18
Arizona 130GT Wielokrotnie nagradzany ploter płaski Arizona 135 GT już zasilił szeregi naszego parku maszynowego na wielkim formacie. Dzięki technologii VariaDot i utwardzaniu światłem LED UV możemy tworzyć trwałe, pozbawione wad produkty na różnych nośnikach, w doskonałej jakości. Dzięki energooszczędnej technologii utrwalania ploter jest również urządzeniem bardziej przyjaznym dla środowiska.

Nowy materiał płyta warstowa KATZ display board

2022-12-12
Wprowadzamy do oferty druku na materiałach sztywnych nowy materiał. Jest to bardzo lekka płyta o wyjątkowej sztywności. To kompozyt o rdzeniu z litej tektury, bez skłonności do wyginania się oraz z otuliny z całkowicie naturalnego papieru.

Zalety: Doskonała jakość druku dzięki wysokiej bieli i jakości podkładu papierowego. Przyjazne dla środowiska, nadaje się do recyklingu. Nadaje się do druku dwustronnego.

Szerokie możliwości zastosowań do wnętrz: POS – punkty sprzedaży, podwieszki, tabliczki, oznakowanie, stojaki, gadżety reklamowe, plakaty, ekspozytory, standy.

Kalendarze na rok 2023

2022-08-18
Kalendarze 2023

W naszej ofercie są już dostępne kalendarze
z kalendariami na rok 2023.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zainteresowania nią swoich klientów z odpowiednim wyprzedzeniem, nie zostawiając tego tematu na koniec roku.

Etykiety – więcej za mniej!

2021-03-23
Firma D&D nie ustaje w poszukiwaniu rozwiązań optymalizujących usługi. I tak właśnie uruchomiliśmy nową linię do nalepek 3d. Dzięki tej inwestycji możemy zaoferować nalepki 3D w wyższych nakładach, w krótszym terminie i w lepszej cenie. A różne projekty o tym samym kształcie można zamawiać w jednym zamówieniu.

Dotacja na kapitał obrotowy dla „D&D” Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

2020-08-31
D&D Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością realizuje projekt z Funduszy Europejskich
Dotacja na kapitał obrotowy dla "D&D" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Cel: Utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa

PROGRAM OPERACYJNY: Inteligentny Rozwój  OŚ PRIORYTETOWA 3: Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach

Termin realizacji: 01.07-30.09.2020      Dofinansowanie projektu z UE: 128 502.39 zł
 

Canon Océ VarioPrint 6180

2020-01-20
Canon Océ VarioPrint 6180

W naszym parku maszynowym pojawiła się nowa maszyna do druku czarnego Canon Océ VarioPrint 6180. Zastąpiła ona dotychczasową Xerox Nuverę 288. Nowa maszyna zapewni lepszą jakość druku zbliżoną do jakości druku offsetowego oraz zapewni jeszcze lepszą terminowość realizacji zleceń.

Etykiety

2019-12-12
etykiety nalepki złocenie
Wzbogaciliśmy naszą ofertę etykiet i nalepek 3D o metalizację w technologii LiquidMetal oraz Hotstamping. Do wyboru mają Państwo pięć kolorów folii metalizowanych: złota, srebrna, czerwona, zielona i niebieska. Możliwe jest zaprojektowanie dwóch kolorów metalizacji na jednym użytku. Ponadto pojawiły się nowe materiały folie kolorowe ORACAL oraz folia przeźroczysta. Na szczególną uwagę zasługuje wykorzystanie efektu LiquidMetal w nalepkach 3D, czego przykładem jest zdjęcie obok.

Ofertę dostępna w kalkulatorach: Etykiety i Nalepki 3D oraz Breloki 3D

Startujemy z stroną na Facebook'u

2019-05-17

Po wielu latach nieobecności w serwisach społecznościowych postanowiliśmy nadrobić te zaległości i uruchomiliśmy nasz kanał na portalu Facebook. Będziemy publikować informacje o drukarni i nowościach z naszej oferty, wzbogacone ciekawostkami z branży oraz inspirować Państwa pomysłami, które można u nas zrealizować. Mamy nadzieję, że będziecie nas obserwować i że informacje tam umieszczone okażą się przydatne w Państwa działaniach. 
Zapraszamy na nasz profil: @PrintNetPL

Kartony barwione w masie

2019-04-25
 
Karton barwiony w masieW naszym asortymencie pojawiała się nowa grupa kartonów barwionych w masie. W ofercie znajduje się zarówno standardowa gama kartonów polecana dla Klientów ceniących niskie koszty druku jak i ekskluzywna seria dla wymagających, którzy na pierwszym miejscu cenią sobie jakość. Do zadruku kartonów zaproponowaliśmy szereg kombinacji dostępnych technologii w tym nowość w naszej ofercie: kolor biały oraz folię hotstamping. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wzornik w którym przedstawiamy paletę kolorów oraz możliwe technologie zadruku/uszlachetniania. Ci z Państwa którzy nie otrzymali jeszcze wzornika otrzymają propozycję przy składaniu kolejnego zamówienia.

Nadchodzi sezon na kalendarze.

2018-09-07
Kalendarz trójdzielnyPonieważ nasza oferta na kalendarze z roku na rok staje się bogatsza postanowiliśmy uporządkować ją wprowadzając jeden rozbudowany kalkulator kalendarzy x-dzielnych z większymi możliwościami wyboru kombinacji kalendariów, pleców i główek. Teraz do każdego rodzaju kalendarza możesz wybrać dowolną główkę w wybranej opcji uszlachetniania z opcjonalnym dodatkowym kolorem złotem lub srebrem. Mamy nadzieję że dzięki tak dużej różnorodności będą Państwo mogli dopasować ofertę na potrzeby i kieszeń każdego waszego Klienta.

Pragnąc zachęcić Państwa do nie odkładania tematu kalendarzy na ostatnią chwilę wprowadzamy 10% rabatu na Kalendarze X-dzielne do końca Września.

Rozszerzamy ofertę Rollup`ów

2018-07-20
Wprowadziliśmy nowe produkty do naszej oferty rollup`ów. Oprócz dotychczas dostępnych rollup`ów sprzedawanych obecnie jako "Rollup Strong" dodaliśmy wersję Standard, która przy znacznie niższej cenie doskonale sprawdzi się w sytuacjach bardziej stałych ekspozycji które nie muszą być wielokrotnie składane i rozkładane. Można też wybrać Rollup Dwustronny gdzie do jednej kasety można zamontować 2 plakaty, dzięki czemu tresć widoczna jest z każdej strony. Ponadto wprowadzamy nowy ekspozytor - tzw. `pająk`, który jest doskonała tańszą alternatywą dla rollup`ów.
Rollup

Wyniki Ankiety

2018-03-01
Dziękujemy Państwu za wypełnienie Ankiety. W Państwa ocenie otrzymaliśmy 5.6 stopnia w szkolnej skali ocen. Cieszy nas tak wysoka ocena, jednak widzimy, że możemy jeszcze wiele zrobić, aby poprawić ten wynik. Obecnie analizujemy odpowiedzi, aby dostosować ofertę do Państwa potrzeb i postaramy się, tam gdzie jest to możliwe spełnić Wasze oczekiwania. Spośród respondentów wylosowaliśmy pięciu Klientów, którzy otrzymają eKartę prezentową o wartości 200zł każda do zrealizowania w salonach empik. Wylosowane numery Klienta to: 12788, 17065, 27012, 18536, 21646

Wizytówki TŁOCZone są fajne…i  w bezkonkurencyjnych cenach.

2017-07-23
Wizytówki tłoczoneDodaliśmy do naszego kalkulatora wizytówek dodatkową opcję – TŁOCZENIE. Cena i efekt zaskakują...pozytywnie.  
Tłoczenie wykonujemy dla wizytówek o wymiarach 90x50, 85x55 i 90x55mm, wydrukowanych na kartonie dwustronnie powlekanym 350g/m2, uszlachetnionym laminatem – mat, błysk lub soft-touch). W naszej ofercie również wizytówki tłoczone z lakierem selektywnym 3d.
 

Nowy kalkulator Druku Kolorowego

2017-06-25
Nowy kalkulator druku kolorowego już do Państwa dyspozycji – jeszcze więcej funkcji, więcej możliwości i natychmiastowa kalkulacja nawet najbardziej skomplikowanych użytków.
 • Nowy, większy format zadruku dla papierów standardowych 358mm x 654mm
 • Opcje doboru dodatkowych  kolorów  - Liquid Gold oraz Liquid Silver
 • Nowa grupa  materiałów – Multi Layer (karton trzywarstwowy biały – kolor – biały, z opcją wyboru środka spośród 11 kolorów)
 • Wycinanie dowolnych kształtów.

Nowa bogata oferta tabliczek

2017-01-13

Oddajemy w Państwa ręce nowy kalkulator Tabliczek, który łączy w sobie dotychczasowy kalkulator tabliczek grawerowanych, wycinania znaków i liter oraz tabliczek kolorowych. Już teraz w jednym miejscu, w łatwy i szybki sposób skalkulują Państwo tabliczki, wg. swoich parametrów i potrzeb.  
 
W ofercie tabliczek udostępniliśmy ponad 80 materiałów (13 grup). Bogata paleta rodzajów, kolorów i grubości materiałów jest doskonałą bazą wyjściową do tworzenia pełnej identyfikacji wizualnej firm oraz wszelkich aplikacji o praktycznym zastosowaniu.
 

Światowe Dni Młodzieży - Utrudnienia w dostarczaniu przesyłek w okolicach Krakowa

2016-07-12
W związku z przewidywanymi ograniczeniami w ruchu w trakcie Światowych Dni Młodzieży informujemy,
że w dniach 23.07-01.08.2016 r. wystąpią utrudnienia w dostawie przesyłek na terenie Krakowa i okolic.
Więcej informacji na temat ulic wyłączonych z ruchu znajduje się na stronie: www.zikit.pl

Kasetony dwustronne już w ofercie

2016-06-14


Z dniem dzisiejszym wprowadzamy do oferty długo oczekiwane przez naszych Klientów kasetony dwustronne z Tu-Bondu. Do końca wakacji nasza nowa oferta w promocyjnej obniżonej o 30% cenie.

Najnowsza inwestycja ploter UV Mimaki UJF-7151 plus.

2016-06-05
Dzięki tej inwestycji możemy zaoferować:
 • najwyższą z możliwych do otrzymania jakość wydruków UV
 • nadruk biały 3D
 • lakier selektywny na wydrukach UV 
Inwestycja pozwoliła nam na poszerzenie oferty o:
 • Wizytówki  na kartonach barwionych w masie 330g/m2 z nadrukiem białym 3D – wysoka jakość w ekspresowym terminie – 1 dzień roboczy.
 • Wizytówki Multilayer  1000g/m2 – wizytówki na kartonach barwionych w masie z białym środkiem (kolor – biały – kolor) oraz  z nadrukiem białym 3D.
 • Karty plastikowe, drukowane na tworzywie sztucznym HIPS o grubości 0,75mm. Zadruk 4/0 lub 4/4 CMYK z lakierem selektywnym UV 1/0.

Tylko u nas - łatwa i szybka kalkulacja nawet najbardziej skomplikowanych użytków.

2016-04-19
Wprowadzamy do oferty nowy kalkulator druku kolorowego wzbogacony o szereg właściwości:
 • 81 podłoży do druku (w tym 22 nowe)
 • Możliwość wycinania i bigowania dowolnych kształtów. Opcja dobrania woblera do wydruków.
 • Możliwość  druku dodatkowych kolorów: złoto, srebro
 • Szeroki wachlarz uszlachetniania wydruków, w tym nowość laminat Soft-Touch oraz laminat Soft –Touch plus lakier selektywny 3D.
 • Możliwość ekspresowego druku na kopertach. Opcja personalizacji kopert.
 • Wiele opcji finishingu:  zaokrąglanie rogów, personalizacja, dziurkowanie, klejenia w bloczki, perforacja, listwowanie itp.

Nowe produkty -  wizytówki na kartonach barwionych w masie z nadrukiem złotym lub srebrnym.

2016-01-03
Udostępniamy cztery rodzaje kartonów: burgund, mocca (brązowy), niebieski o wyjątkowo aksamitnej strukturze oraz czarny matowy, w gramaturze 330g/m2.
Na kartonach barwionych w masie wykonujemy nadruk w kolorze tylko Srebrny albo tylko Złoty

Rozstrzygnięcie konkursu

2015-03-24
Dziękujemy wszystkim za udział w naszym Quizie. W konkursie wzięło udział ponad 200 firm z czego 14 osób opowiedziało poprawnie na wszystkie pytania. Zwycięzcami konkursu zostały firmy:
 1. 1500zł otrzymuje Fimra MODU z Gliwic, która odpowiedziała na komplet pytań w czasie 3min 22sek.
 2. 1000zł otrzymuje Agencja TIK z Zabrza, która odpowiedziała na komplet pytań w czasie 5min 54sek.
 3. 500zł otrzymuje WebReklama z Warszawy, która odpowiedziała na komplet pytań w czasie 7min 9sek.

Nowa drukarka wielkoformatowa - HP Latex 360

2015-03-17
Zakupiliśmy nową maszynę HP Latex 360 uzupełniającą nasz park drukarek wielkoformatowych.HP Latex 360
W atramentach HP Latex III generacji całkowicie wyeliminowano szkodliwe rozpuszczalniki, a jako nośnik kolorowych pigmentów zastosowano wodę.
Atramenty HP Latex oznaczone certyfikatem UL ECOLOGO® spełniają rygorystyczne wymagania dotyczące ich wpływu na zdrowie,uzyskały również certyfikat GREENGUARD GOLD i mają potwierdzone standardy małej emisji chemicznej do powietrza w pomieszczeniach. Dzięki nowej inwestycji możemy zaproponować większą paletę mediów, w tym fototapety, folia Easy DOT umożliwiająca łatwą i wielokrotną aplikację, oraz przywrócić do oferty materiał BlockOut Poster/Rollup, który cieszył się niegdyś dużym zainteresowaniem jednak ze względu na dbałość o jakość naszych produktów, byliśmy zmuszeni do wycofania go z druku solwentowego.

Laser światłowodowy Lotus Meta C4 30W

2014-06-23
Pragniemy przedstawić Państwu naszą najnowszą inwestycję - Laser światłowodowy Lotus Meta C4 30W. Lotus laser system oferuje niezwykle innowacyjne, niezawodne i precyzyjne rozwiązania w zakresie znakowania.

To urządzenie pozwoli nam poszerzyć dotychczasową ofertę naszych usług w zakresie grawerowania o znakowanie na metalach, plexi, aluminium. Dzięki tej inwestycji będziemy mogli stopniowo poszerzać ofertę gadżetów ze znakowaniem.
W czerwcu 2014 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji rozbudowaną ofertę Pamięci USB. Wprowadziliśmy 12 nowych modeli pendrivów w różnych wariantach kolorystycznych oraz  różnych pojemnościach - od 8GB do 64GB. Ponad połowa modeli z naszej oferty jest znakowana przy użyciu monochromatycznej technologii laserowej. Pracujemy już nad dalszym poszerzaniem oferty gadżetów. 

Bramowy ploter przemysłowy KIMLA–1326 

2014-03-09
Uruchomiliśmy nową maszynę - Bramowy ploter przemysłowy KIMLA–1326, przeznaczony do  obróbki CNC materiałów poprzez frezowanie i cięcie. Najwyższa technologia, niezwykła niezawodność, wysoka innowacyjność tego urządzenia pozwalają ciąć i frezować tworzywa sztuczne, piankowe, drewno lite i sklejkę, materiały twarde, plexi, metale kolorowe, tworzywa wielowarstwowe (DiBond) z wielką precyzją.

Dzięki połączeniu frezowania i druku UV, rozszerzyliśmy ofertę w zakresie reklamy i komunikacji graficznej o profesjonalne usługi w zakresie szyldów, znaków graficznych, tablic i tabliczek informacyjnych, tabliczek przydrzwiowych, oznakowania budynków, kasetonów, stoisk handlowych oraz wielu innych realizacji.
Nowa inwestycja jest również swoistym uzupełnieniem oferty Kongsberga. Dzięki niej mogą Państwo nadawać dowolne kształty swoim wydrukom już nie tylko na podłożach  papierowych/kartonowych, ale także na wszelkich materiałach sztywnych do grubości 20mm i wielkości od 200/200mm do 1250/2480mm. Wprowadziliśmy do naszej oferty ponad 30 nowych mediów sztywnych w różnych kolorach, które mogą być wycinane po ich uprzednim zadruku. Ponadto oddaliśmy do Państwa dyspozycji możliwość wycinanie wg dowolnych kształtów materiałów bez zadruku w technologii frezowania CNC lub cięcia i/lub nacinania nożem. 

Wyszukiwarka produktów

2013-10-22
Z myślą o wygodzie naszych Klientów i chcąc ułatwić poruszanie się po naszej obszernej ofercie, uruchomiliśmy w serwisie printnet.pl wyszukiwarkę produktów.

Zmiany wprowadzone w systemie PrintNnet
 • Zmieniliśmy metodę przesyłania plików przez www, nie ma już potrzeby instalowania środowiska Java.
 • Od teraz raz przydzielony do zlecenia plik w koszyku będzie pamietany przez system nawet po wyjściu z koszyka.
 • Wprowadziliśmy tabelaryczną formę prezentacji cen dla teczek ofertowych.
 • Umożliwiliśmy wysyłkę paczek z własnymi danymi nadawcy zamiast D&D.
 • Uruchamiamy system faktur elektronicznych.
 • NOWOŚĆ Wprowadziliśmy wyszukiwarkę produktów.

Galeria szablonów

2013-06-23
W czerwcu 2013, biorąc pod uwagę oczekiwania współpracujących z nami Dealerów i znając siłę oddziaływania połączenia grafiki z dowolnym kształtem, formą przestrzenną i ruchem na percepcję odbiorcy, stworzyliśmy Galerię Szablonów.

Różnorodne, gotowe wzory i rozkroje, od tych najprostszych, jak wizytówki, po bardziej skomplikowane rozkroje mini teczek, kopert, pudełek. Galeria zawiera szablony o uniwersalnych kształtach, które mogą znaleźć szerokie zastosowanie. Galeria szablonów powstała z myślą o ułatwieniu pracy naszych Klientów. Może stanowić inspirację i podpowiedź do samodzielnego kształtowania dowolnych produktów.

Ponadto opracowaliśmy szablony skalowalnych standów, funkcjonalnych, łatwych w montażu i transporcie.

Kongsberg i-XE10 Auto

2012-11-04
KongsbergZakupiliśmy ploter tnący najwyższej generacji Kongsberg i-XE10 Auto.

Jest to premierowa instalacja w Polsce, a my jesteśmy pierwszymi nabywcami. Ta inwestycja pozwoliła nam na wprowadzenie unikalnej na rynku oferty „Druku & Wycinania”, umożliwiającej realizację kompozycji wymagających oprócz samego druku, także wycinania i/lub bigowania dowolnych kształtów. Udostępniliśmy szeroką gamę mediów,  co w połączeniu z możliwościami plotera pozwoli Państwu na rozpoczęcie opłacalnej  działalności związanej ze standami reklamowymi, opakowaniami, kształtowymi wizytówkami, kartami, zaproszeniami, kiwakami/woblerami oraz nieskończoną liczbą innych produktów, których kształt i forma zależą wyłącznie od Państwa inwencji i pomysłowości.

Ploter Kongsberg i-XE10 Auto jest klasą samą w sobie.  Najszybszy na świecie w kategorii ploterów stołowych. Jego funkcjonalność i precyzja pracy spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. 

Wystawianie Faktur elektronicznych

2012-08-28
Z myślą o wygodzie naszych Klientów uruchomiliśmy system udostępniania faktur elektronicznych. Aby mieć możliwość wyboru faktury elektronicznej zamiast papierowej, należy wejść na na zakładkę Twoje konto / Faktury Elektroniczne i zaakceptować Regulamin wystawiania i udostępniania faktur w formie elektronicznej.

Akceptacja Regulaminu nie wyklucza możliwości otrzymania faktury papierowej. O rodzaju faktury można zadecydować każdorazowo przy składaniu zamówienia, zaznaczając odpowiednią opcję w koszyku.

Ankieta 2012

2012-03-21
Dziękujemy Państwu za wzięcie udziału w corocznym badaniu ankietowym. Przesłane uwagi i propozycje zmian są dla nas bardzo istotne. W miarę możliwości postaramy się je wdrożyć. W dniu dzisiejszym zostało przeprowadzone losowanie spośród osób uczestniczących w ankiecie. Zwycięzcami zostali Klienci z numerami: 07364, 15622, 09097

Ukrywanie danych D&D na etykietach naszych paczek

2012-01-13
Wielu z naszych dealerów wysyła przesyłki bezpośrednio do swojego klienta. Od dziś na takich przesyłkach umożliwiamy ukrycie danych adresowych D&D. PO wybraniu odpowiedniej opcji w koszyku, na etykiecie jako nadawca będzie nadrukowany Państwa adres. (Będzie to zawsze ten adres, który został wybrany do wysyłki faktury.)

Zmiany w serwisie PrintNet.pl

2011-04-01
W naszej ostatniej ankiecie na pytanie o zmianę serwisu www 70% Klientów opowiedziało się przeciwko zmianie. Jednak wielu respondentów zwróciło nam uwagę na słabe strony naszego serwisu które można było by poprawić/zmienić w celu usprawnienia państwa pracy. Mając na uwadze te wyniki postaramy się w najbliższym czasie stopniowo wprowadzać pewne zmiany starając się jednocześnie aby nie zaburzyć dotychczasowej funkcjonalności strony.

W pierwszej kolejności: zmieniliśmy metodę przesyłania plików przez www.

Losowanie nagród dla uczestników ankiety

2011-03-03
Wśród uczestników tegorocznej ankiety rozlosowaliśmy nagrody książkowe. Wylosowane numery klienta to: 17531, 12442, 11267

Nowe inwestycje!!! Nowe możliwości!!!

2008-06-10
D&D sp. z o.o. powiększyła swój park maszynowy o dwie nowe maszyny:
Nowości, o których mowa to:
 • ANICOLOR - innowacyjna technologia druku offsetowego.
 • Mimaki UJF-706 - druk na przedmiotach o wysokiej rozdzielczości, utrwalany promieniami UV.


Najnowsze inwestycje pozwoliły nam na obniżenie cen i podniesienie jakości, a także na wprowadzenie około 50 nowych produktów i usług, w tym przede wszystkim nadruków na gadżetach. Ponadto, innowacyjna technologia ANICOLOR, umożliwiła nam na wprowadzenie mniejszych modułów zamówień dla druku offsetowego i na przyspieszenie terminów realizacji.


Oba projekty są współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego
na lata 2007-2013.

Drukarnia wzbogaca park maszynowy

2008-03-17
Drukarnia wzbogaciła introligatornię o 2 nowe maszyny:
 • krajarkę Ideal 5221-05EP zastąpi druga już w naszym parku maszynowym krajarka Polar 78
 • bigówkę ANGRO 504 zastąpi automatyczna bigówko-falcarka Morgana DigiFold™ 300

Zmiana maszyny do druku czarnobiałego

2008-01-21
Wymieniliśmy dotychczasową maszynę do druku czarno-białego Xerox Nuvera 120 na nową Xerox Nuvera 288. Jest to najszybsza cyfrowa arkuszowa maszyna do druku czarno-białego na świecie. szybkość 288 str A4/min. Maszyna wyposażona jest w inserter, pozwalający na całkowicie automatyczne dodawanie do publikacji czarno-białych kartek kolorowych oraz przekładek z papierów i kartonów o różnej gramaturze. Mamy nadzieję, że dzięki tej inwestycji nasza drukarnia wyjdzie na przeciw potrzebom naszych klientów.

Nowość! Arizona 250

2007-08-09
Zainstalowaliśmy pierwszy w Polsce ploter UV Arizona 250. Dzięki temu klienci naszej drukarni mogą wprowadzić do swej oferty szereg nowych usług, dających możliwość zwiększenia zysków w dziedzinie grafiki reklamowej, niskonakładowych opakowań i stendów.
Druk odbywa się w nowej technologii Oce VariaDot wykorzystującej atrament utrwalany światłem UV oraz zmienną wielkość kropli atramentu. Teraz w naszej drukarni można drukować wielki format z jakością bliską fotograficznej. Możliwe jest np. wydrukowanie kolorowej mapy z czytelnym tekstem o wielkości 6 punktów na sztywnej płycie o wymiarach 1,25 x 2,5 m  i grubości do 48 mm. Wydruki z nowej Arizony 250 wyglądają dużo lepiej od wydruków z konwencjonalnych 6-cio kolorowych drukarek wielkoformatowych a jednocześnie są od nich tańsze (od 10 do 40%) i bardziej odporne na działanie promieniowania UV i wilgoci. Arizona 250 jest w stanie drukować praktycznie na każdym materiale: płytach meblowych, płytach gipsowo-kartonowych, kafelkach, drewnie, szkle, oprawionym płótnie,  mediach z powierzchnią fakturowaną lub innym materiale którego zażąda Twój klient.  W takim przypadku konieczne jest indywidualne uzgodnienie trybu realizacji zlecenia z działem obsługi klienta drukarni wielkoformatowej.


Pokaż informacje aktualne


Korzystanie z serwisu oznacza akcepatcję : regulaminu współpracy, polityki prywatności i cookies.

PrintNet korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies nięzbędnych do obsługi sklepu internetowego i tworzenia statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 
    @PrintnetPL